سلامتی

آیا خودارضایی از نظر علمی عوارض دارد یا خیر | بیماری

سپتامبر 20, 2019
: خودارضایی از نظر علمی مشکلات داره یا خیر

دانستنیای سلامت ، آکا ایران : خودارضایی عوارضی داره که همه آگاه هستن ، اما بعضی می گن که خودارضایی فقط از طرف اسلام رد شده و به شکل علمی ثابت نشده

اما باید بدونین که از مرحله پرتین ، اگه به زبون انگلیسی سرچ کنین می بینین در سایتای خارجی که چیزی از اسلام نمی دونن بازم خودارضایی رو بد میدونن.

حال واسه اینکه به شما ثابت شه خودارضایی عوارضی داره بهتره در پایین مشکلات اونو بخونین اگه هر کدوم از موارد زیر در شما دیده میشه یعنی خودارضایی مشکلات داره ( البته اگه شما این عمل رو انجام داده باشین ) خیلی از مشکلات کم کم درست می شن و در اغاز دیده نمی شن

مشکلات روحی خودارضایی در پسران

پسرانی که زود تحریک می شن و واسه ارضای خود به طرف انجام خودارضایی می رن باید بدونن که خود ارضایی تحریک پذیری رو خیلی زیاد می کنه از این رو فقط با این کار تشنگی خود رو زیادتر می کنین. پسرانی که به خود ارضایی اعتیاد دارن مطمئناً در زندگی زناشویی خود و در رابطه جنسی با شریک خود دچار مشکل جدی می شن.

این ادما از رابطه جنسی حقیقی به ارگاسم نمی رسه و نخوان تونست خود و شریک جنسی خود رو ارضاء کنه و از لذت کافی بهره مند شن. این جور پسران معمولاً آدمای سردی می شن. از اثرات روحی اعتیاد به خودارضایی در پسران میشه بی حوصلگی، نبود تمرکز، لاغری، ناتوانی جسمی و سردردهای میگرنی رو نام برد. اعتیاد به خودارضایی آسیبای خیلی از نظر جسمی و جنسی به فرد وارد می سازه.

مشکلات جسمی خود ارضایی پسران

یکی از اثرات روحی خود ارضایی در پسران گرفتار شدن اونا به اضطراب شدیده

خودارضایی یه نوع مرگ تدریجیه که مشکلات خیلی بد و بعضی وقتا جبران ناپذیر چه واسه پسرها و چه دخترها داره، بعضی از مشکلات خودارضایی در پسرها و دخترها مشترکه.

۱- از دست دادن زیبایی کم کم با خود ارضایی:

زیبایی همیشه چیزی بوده که همه  دنبال اون هستن، و مطمئنن هیچکی نیس که دنبال زیبایی نباشه و دلپذیر بودن و جذاب بودن رو دوست نداشته باشه، ولی خودارضایی در پسران و دختران عملیه که طی یه مدت روی چهره و مخصوصا چشمها اثر میذاره. چشمهای کسی  که خودارضایی می کنه دیگه هیچ براقی و جذابیتی نداره! حالت دپرس و افتاده میگیره. در فردی که خودارضایی می کنن، رنگ پوست کم کم کدر می شه، جوشای زیادی روی بدن و از جمله صورت اون میگیره این آسیب خودارضایی مشترک بین پسران و دخترانه.

۲-خود ارضایی و ایجاد اندامی نا متناسب و بد:

این آسیب خود ارضایی هم یه امر مشترک بین پسران و دخترانه، بعد از اعتیاد پیدا کردن به خودارضایی شخص گرفتار به خود ارضایی، کم کم یه اندام بیریخت و نامتناسب پیدا می کنه، کوچیک شدن نامتناسب رانها و باسن، لاغری نامتناسب، و … که می شه گفت بستگی به ژنتیک و تعداد دفعات خودارضایی داره.

۳-درد در کشاله ران با انجام خود ارضایی:

داشتن درد شدید در کشاله ران و تخمدانها یکی از عوارضی که بین دخترها و پسرها مشترکه و تا چند روز بعد از خودارضایی ادامه داره.

۴-خود ارضایی و ریزش موهای سر :

خودارضایی در دختران و پسران می تونه باعث ریزش موهای سر شه.

۵- آسیب روحی و اجتماعی:

پسرانی که خودارضایی می کنن همیشه عذاب وجدان دارن از گناهی که کردن! این افراد بی اراده، تنبل، کمرو، تندخو، خودخواه، بدبین، اخمو و قدرت سازش با مردم رو ندارن.

۶- رابطه زود انزالی با خود ارضایی در پسران:

پسرها و مردانی که خودارضایی می کنن در آینده وقتی میخوان با همسرشون رابطه جنسی سالم دارا باشن دچار زود انزالی شدید می شن که این اخلاق بد واسه همه مردهاست.

.

منبع : permag.ir

No Comments

Leave a Reply