سئو و دیجیتال مارکتینگ

۳ کمپین نوآوری بازاریابی ویدیویی

فوریه 8, 2020

یوتیوب با بیش از یک میلیارد کاربر ، دومین موتور جستجوی بزرگ در وب است و محتوای ویدیو بیشتر در هر ۳۰ روز از شبکه های تلویزیونی مهم ایالات متحده در ۳۰ سال بارگذاری می شود. با ایجاد مقدار زیادی محتوای ویدئویی به صورت آنلاین ، برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی ویدیویی که واقعاً متمایز باشد ، زمان ، تلاش و پول زیادی صرف می شود.

بدیهی است که ویدئوی آنلاین در هر استراتژی بازاریابی نقش اساسی دارد ، در حالی که کاربران در صورت داشتن ویدیو ۸۸ درصد بیشتر وقت خود را در یک وب سایت می گذارند.

چرا بازاریابی محتوای ویدیویی آنقدر آنلاین مؤثر است؟

بازاریابی محتوا

Tubularinsights دریافت که ۶۴٪ از مصرف کنندگان پس از تماشای یک فیلم اجتماعی با برند تجاری ، خرید می کنند. با نرخ تبدیل که این میزان بالایی دارد ، این حس وجود دارد که مشاغل در هر اندازه برای راه اندازی مشارکت خود و ایجاد تولیدات جدید در استراتژی های آنلاین بازاریابی ویدیویی با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کنند.
سرمایه گذاری

فیلم ها به بیننده این امکان را می دهند که یک تجارت ، محصول یا خدمات را به روشی جدید درک کند ، زیرا ویدیو روایت ساخته شده را خیلی سریعتر از سایر رسانه های محتوا فراهم می کند. مطابق با گزارش Inbound State of HubSpot ، ۶۵٪ از بازاریابان توجه دارند که بزرگترین چالش آنها تولید سرب و ترافیک است. با این حال ، هنگامی که به درستی انجام شود ، یک کمپین استراتژیک بازاریابی ویدیویی می تواند سفر کاربر را بهینه کند ، منجر به چشم انداز شود و آنها را از طریق قیف فروش آنلاین یک برند راهنمایی کند.

۳ کمپین نوآوری بازاریابی ویدیویی

HubSpot اخیراً لیستی کاملی از تبلیغات بازاریابی ویدیویی و تبلیغات را گردآوری کرده است که برای مخاطبان گسترده لذت بخش بوده است. با این حال ، ۳ از این کمپین های بازاریابی ویدیویی با استراتژی های خلاقانه و تحولات روایتی استادانه بالاتر از بقیه قرار گرفتند. در استفاده از کمپین های تبلیغاتی جذاب آنلاین ویدیو برای برخی از الهام گرفتن از بازاریابی ویدیویی دیجیتال از خودتان ، رایگان استفاده کنید:

دیجیتال

۱ ٫ BuzzFeed برای پورینا – “توله سگ”

BuzzFeed ، که به خاطر آرایه های قابل اعتماد ، آموزنده و جذاب فیلم های یوتیوب ، لیست های مختلف و بازیگران حرفه ای در حال گسترش ، که ساعت ها سرگرمی آنلاین ارائه می دهند ، شناخته شده است ، ویدئویی را ایجاد کرد که داستان در مورد مردی است که یک توله سگ را قبول می کند و همه را شرح می دهد ماجراهای سرگرم کننده و زیبا در طول راه این فیلم نه تنها قابل تحسین است ، بلکه همچنین رئوس مطالبی عالی از قرار دادن محصولات ظریف در یک ویدیو را نشان می دهد.

۲ ٫ کبوتر – “زیبا را انتخاب کنید”
کبوتر

بهترین محتوای آنلاین واکنشی عاطفی واقعی را در بینندگان خود ایجاد می کند. این کمپین ویدیویی Dove by Ogilvy & Mather شیکاگو با سطح دیگری روبرو می شود و درگیر روایت داخلی می شود که مردم در سراسر جهان هر روز با آن روبرو می شوند.

اگرچه خط تولید آنها لزوماً بخش عظیمی از این کمپین ویدئویی نیست ، اما این فیلم ویروسی شد ، کبوتر را با احساسات مثبتی که باعث می شود مشتریان وفادار خود را درگیر و حمایت کنند ، ترسیم کرد.

۳ ٫ GoPro – “آتش نشان بچه گربه را نجات می دهد”

در این ویدئو ۲:۰۴ با تبلیغ GoPro Hero 3 ، یک مأمور آتش نشانی مجهز به دوربین کلاه ایمنی GoPro یک بچه گربه ناخودآگاه را در خانه ای پر از دود پیدا می کند و پس انداز می کند. غالباً این مارک پر از ماجراجویی دارای فیلم هایی از کوهنوردان کوهستانی ، اسکیت بازان و گشت و گذار است. اما باز هم ، احساسات نام بازی در ایجاد این کمپین بازاریابی ویدیویی بود. علاوه بر این ، با ایجاد ویدئویی که با محتوای معمولی برند متفاوت است ، آنها توانستند به مخاطبان گسترده تری برسند.

برای تقویت برند خود یک کمپین بازاریابی ویدیویی قوی ایجاد کنید

همانطور که در مثالهای بالا از کمپین های نوآوری بازاریابی ویدیویی دیدید ، ویدیو این امکان را دارد که مخاطبان گسترده ای را در مدت زمان بسیار کمی درگیر کند. با ۱/۳ از کلیه فعالیت های آنلاین که برای تماشای محتوای ویدیو صرف شده است ، این امر منطقی است که بازاریابان دیجیتالی شروع به ایجاد محتوای مرتبط با ویدیو برای مارک ها و مشاغل نماینده خود کنند.

نه تنها یک کمپین بازاریابی ویدیویی با بهترین کیفیت در ۴۶ درصد بینندگان می توانند از این اقدامات الهام بگیرند بلکه می توانند مزایای زیر را برای حضور آنلاین ارائه دهند:

افزایش تبدیل

هنگامی که در یک برنامه استراتژیک کامل بازاریابی محتوای استراتژیک قرار می گیرید ، ۷۱٪ از بازاریابان اظهار می کنند که نرخ تبدیل ویدیو نسبت به سایر انواع محتوا عملکرد بهتری دارند. نه تنها ویدیو می تواند باعث افزایش آگاهی از برند شود ، بلکه می تواند منجر به چشم انداز شود و چشم انداز را به مشتریان وفادار و پشتیبان تبدیل کند.

جستجوگرها بهتر

سئو دیگر به طور مجزا روی قرار دادن کلمات کلیدی یا شمارش کلمات در صفحات وب متمرکز نشده است – وقتی محور ترافیک مربوط به سایت شما می باشد ، زمینه پادشاهی است. با کیفیت بالامحتوای deo همچنین می تواند به بهبود سئوی برند کمک کند. طبق گفته MarTech ، فیلم های بهینه شده شانس فرود در صفحه اول جستجوی گوگل را ۵۳ بار افزایش می دهد.

مشغول احساسات بیننده

همانطور که در فیلم های فوق از کمپین های نوآوری بازاریابی ویدیویی توسط مارک های پیشرو دیدیم ، پیوندهای عاطفی در ساخت ویدیوی شما یک حس ویروسی بسیار مهم است.

ROI خود را افزایش دهید

۸۳٪ از مشاغل اظهار داشتند که ویدیو به آنها بازده خوبی برای سرمایه گذاری (ROI) می دهد. با امکان بهبود SEO ، برانگیختن پیوندهای عاطفی شدید و افزایش تبدیل ، سرمایه گذاری در یک کمپین بازاریابی ویدیویی به احتمال زیاد وقتی گفته ها و تمام شده ها درآمد شما را افزایش می دهد.

از مخاطبان خود بیشتر توجه کنید

اگر هدف شما افزایش آگاهی از برند است ، ایجاد یک استراتژی بازاریابی ویدیویی با کیفیت بالا به شما کمک می کند تا به آنجا بروید. فیلم بیش از سایر محتوای آنلاین توجه بیشتری را به خود جلب می کند ، بنابراین مطمئن شوید که به صورت آنلاین با مقدار زیادی از محتوا مبتنی بر فیلم ایستادگی می کنید.

افزایش مشارکت

این ویدئو برای مارک های در تلاش برای افزایش تعامل شگفتی می کند. با مراجعه به سایت های خرده فروشی که حاوی ویدئو ۲ دقیقه بیشتر است ، محتوای ویدیوی درجه یک به شما کمک می کند تا به سطح بالاتری از تعامل با مخاطبان هدف خود برسید.

ایده های پیچیده را توضیح دهید

ایده

اگر در میان ایجاد یک سرویس یا کالای جدید هستید که توضیح آن دشوار است ، ایجاد یک کمپین بازاریابی ویدیویی هدفمند ممکن است جواب باشد. هنگامی که تصویری و صوتی درگیر هستند ، افکار و ایده های پیچیده را می توان راحت تر درک کرد ، در حالی که در طول مسیر ، آگاهی از برند را ارتقا می بخشد.

راه عالی دیگر برای استفاده از دسترسی به محتوای ویدیو ، ایجاد فیلم های آموزشی متحرک است. کانال های یوتیوب مانند TED-Ed با گرفتن ایده های دشوار یا اساسی و تجزیه آنها در فیلم های متحرک هضم شده زیر ده دقیقه کار خیره کننده ای انجام می دهند.

بهینه سازی قیف فروش آنلاین

به عنوان یک بازاریاب دیجیتال ، بخشی از کار شما کمک به تبدیل سرب تولید شده به چشم انداز اواسط قیف است. این فرایند معمولاً شامل اندازه گیری داده ها و تجزیه و تحلیل محتوای آنلاین مشترک است که بدون داشتن ابزار و دانش مناسب ، می تواند یک فرآیند پیچیده باشد.

با این حال ، محتوای ویدیو معیارهای ساده ای دارد که به راحتی اندازه گیری می شود و به شما امکان می دهد به بینش هایی دسترسی پیدا کنید که می تواند به شما در بهینه سازی جایگاه در کل قیف فروش کمک کند ، در صورت لزوم قطره ای را اضافه کرده یا از آن دور می کنید.

در پایان روز ، وضعیت فعلی اینترنت پر از محتوا از مارک ها و مشاغل بی شماری است که همه آنها سعی در فروش دارند. اما چه اتفاقی می افتد که شما بیشتر روی داستان فروش یک محصول یا خدمات قرار دهید؟

بازاریابی نسبت به روشهای سنتی به اشتراک گذاری آخرین آخرین اطلاعات در مورد شغل شما با یک پیشرو یا چشم انداز ، تغییر بسیاری کرده است. اکنون ، خریداران به دنبال مارک ها ، محصولات و خدماتی هستند که راه حلی برای مشکلی که دارند ارائه می دهند؛ یک مزیت با ارزش بالا و نه یک ویژگی خاص.

این موضوع را در خاطر داشته باشید که روایتی را برای کمپین بازاریابی ویدیویی یا هر جنبه دیگری از ابتکارات بازاریابی دیجیتالی خود تهیه می کنید. اتصالات عاطفی بسیار طولانی تر از اطلاعات کمی در بینندگان باقی می مانند.

تولید فیلم آسانتر از آنچه فکر می کنید

است

فناوری از زمان توسعه اولین تصویر متحرک بسیار طولانی است. با تلفن های هوشمند و دستگاه های تلفن همراه که قادر به گرفتن پرتره و فیلم با کیفیت بالا هستند ، ایجاد محتوای تصویری شگفت انگیز فقط با تلفن هوشمند و لپ تاپ شما راحت تر از همیشه است.

به خاطر داشته باشید که یک فیلمبردار حرفه ای می تواند بهترین کیفیت فیلم را برای برند شما ارائه دهد اما اگر بودجه محکمی ندارید ، در مورد اصول اولیه ویدیویی تحقیق کنید و از دوربین تلفن هوشمند خود برای فیلمبرداری استفاده کنید. به عنوان مثال ، فیلم های Live Facebook به شما امکان می دهد محتوای ویدئویی ایجاد کرده و آن را در زمان واقعی با مخاطبان زیادی به اشتراک بگذارید. چه میزبان یک وبینار باشید یا به سادگی می خواهید برای یک Q + A برای چند دقیقه با مخاطب مورد نظر خود درگیر شوید ، Facebook Live به شما امکان می دهد تا به راحتی با یک فیلم با کیفیت بالا ارتباط برقرار کنید.

فراموش نکنید که فیلم های خود را برچسب گذاری کنید

همانطور که گفته شد ، محتوای ویدیویی با کیفیت بالا می تواند سئو را افزایش دهد. با این حال ، برای دستیابی به حداکثر پتانسیل SEO خود ، ضروری است که توضیحات متن شما شامل کلمات کلیدی مربوطه و توضیحی دقیق درباره آنچه ویدئو در بر می گیرد ، باشد. با امکان دسترسی به مخاطبان جهانی ، ویدئویی که قادر به نمایش بالایی در صفحات نتایج موتورهای جستجو باشد ، به شما در افزایش تعامل ، گسترش آگاهی از برند و تبدیل چشم انداز به مشتری کمک می کند.

v. ابتکاری و به خوبی برنامه ریزی شدهکمپین بازاریابی ویدیو می تواند به شما کمک کند تا از بودجه بازاریابی خود نهایت استفاده را ببرید. به عنوان یک حرفه ای در زمینه بازاریابی دیجیتال ، می دانید وقتی در یک منطقه از استراتژی بازاریابی خود پس انداز می کنید ، می توانید یک حوزه دیگر را بهینه سازی کنید تا کل فرایند خود را ساده تر کنید.

برای دریافت آبمیوه های خلاقانه خود به طوفان مغزی ، توسعه و استقرار یک کمپین بازاریابی ویدیویی که به شما کمک می کند تا مارک تجاری یا تجارت خود را به سطح بعدی برساند ، از مثال ها و نکات تبلیغاتی آنلاین فوق استفاده کنید.